Umów wizytę +48 607 516 663

Stomatologia
zachowawcza

Stomatologia zachowawcza leczy skutki próchnicy zębów z wykorzystaniem uzupełnień, zwanych także plombami. W klinice dentystycznej Titanium Dental podkreślamy, że należy leczyć już niewielkie ubytki, które mogą przerodzić się w poważne uszkodzenia, wymagające często skomplikowanego leczenia kanałowego, a nawet ekstrakcji. Do wypełnień ubytków próchniczych wykorzystujemy tylko materiały doskonałej jakości. Pozwala nam to osiągnąć kształt i kolor zębów, który będzie jak najbardziej zbliżony do warunków naturalnych. Wiemy, że stomatologia zachowawcza ma również wymiar estetyczny.

Postanowiłem napisac gdyż pierwszy raz nie czułem ukłucia przy znieczuleniuhe:). Ogólnie jakość usługi pozytywna. Pozdrowienia dla mojego dentysty sadysty :):):)

Sigma

Leczyłem zęby u dr Bonny wielokrotnie i ani razu się nie zawiodłem. A teraz proszę – własna klinika na najwyższym poziomie.

theZ

Pacjenci w naszej klinice stomatologicznej nie muszą obawiać się bólu. Dzięki nowoczesnym znieczuleniom udowadniamy, że plombowanie zęba nie musi powodować dyskomfortu.

Leczenie zębów ​–​ znieczulenie

Wiemy, że wiele osób bardzo obawia się leczenia u stomatologa. Właśnie dlatego proponujemy naszym Pacjentom bardzo skuteczne metody znieczulenia, dzięki którym zapomną o strachu na fotelu dentystycznym. Jeśli panicznie boisz się dentysty to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Czy​ leczenie zębów pod narkozą​ to jedyne rozwiązanie?

Zdarza się również, że Pacjenci pytają o możliwość ​leczenia zębów pod narkozą,​szczególnie jeśli chodzi o zabiegi z zakresu chirurgii, czy inne zabiegi, które mogą trwać dłużej niż przeciętne leczenie stomatologiczne. Jednak ​leczenie zębów pod narkozą nie jest konieczne. Dzięki współczesnym formom znieczulenia miejscowego, leczenie zębów pod narkozą nie jest konieczne. W Titanium Dental wiemy, że znieczulenie ogólne to obciążenie dla organizmu, wiążące się możliwością powikłań i efektami ubocznymi. Właśnie dlatego nie stosujemy go dla bezpieczeństwa Pacjentów.

Co robimy, by uniknąć​ leczenia zębów pod narkozą​?

Przede wszystkim staramy się przełamać strach odwiedzających nas osób, dbając o odpowiednią atmosferę w klinice. Powoli oswajamy Pacjentów z postępowaniem stomatologicznym i pomagamy im się zrelaksować. Zawsze stosujemy też nowoczesne znieczulenia miejscowe, w przypadku których już niewielkie dawki dają świetne efekty.

Dlaczego warto zdecydować się na znieczulenie miejscowe w Titanium Dental?

Uważamy, że ​leczenie zębów pod narkozą nie jest potrzebne, ponieważ dzięki standardowemu znieczuleniu można całkowicie wykluczyć ból. Działa ono na zasadzie blokowania przewodzenia impulsów bólowych przez nerwy do mózgu. Oznacza to, że mózg nie odbiera sygnałów bólowych z danego miejsca. Ponadto znieczulenie miejscowe działa od jednej do dwóch godzin, po czym (podobnie jak w przypadku narkozy) Pacjent wraca do właściwego funkcjonowania, bez konieczności rezygnacji z wszelkich obowiązków.

Dbamy również o bezbolesne podanie znieczulenia. W Titanium Dental nacisk kładziemy na jak największą delikatność i troskę o dobro Pacjenta. Uważamy, że nie ma sensu ryzykować zdrowiem i ryzykiem powikłań, które wiąże się z leczeniem zębów pod narkozą.​ Wybieramy bezpieczeństwo idące w parze ze skutecznością.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak pracujemy i poznaj nasz cennik usług stomatologicznych.

Nasze usługi

  • Odbudowa ubytku

    dokonywana jest za pomocą materiałów estetycznych (na cenę nie ma wpływu wielkość ubytku).

  • Rekonstrukcje estetyczne

    wykonujemy rozległe rekonstrukcje w odcinku bocznym oraz odcinku przednim.