Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Implanty zębowe– Implantologia

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Implanty zębowe są najlepszym istniejącym rozwiązaniem w przypadku utraty zębów, polecanym przez gabinety stomatologiczne. Idealnie naśladują naturalne uzębienie za sprawą budowy odtwarzającej korzeń zęba oraz materiałów z jakich są tworzone. Implant zęba oznacza komfort, pewność i bezpieczeństwo, które będą Ci towarzyszyć przez całe życie.

W Titanium Dental korzystamy z implantów zębów, których jakość jest niezaprzeczalna. Stosujemy systemy implantologiczne Ankylos, Astra, indywidualne łączniki Atlantis oraz system Simplant. Z nami Twój uśmiech odzyska utracone piękno.

Implantologia pozwala na podniesienie jakości życia, którą docenisz.

Czym jest implant zęba?

Implant zębowy to nic innego jak najnowocześniejsza metoda uzupełniania braków w zębach. Wyróżniającą go cechą charakterystyczną jest brak konieczności dostosowywania kształtu sąsiadujących zębów poprzez szlifowanie. Implanty można przedstawić jako specjalną śrubę o określonym kształcie, umieszczaną w wybranym miejscu kości szczęki. Następnie to właśnie na nich umieszczania jest Dzięki niemu, możliwe staje się utrzymanie aktualnego ustawienia zębów, gdyż implant z powodzeniem zastępuje ząb zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Pacjent po jego wprowadzeniu i odpowiedniej odbudowie może znów bezproblemowo gryźć i przeżuwać pokarm.

Co ważne, implanty zębów wykonywane w Titanium Dental są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Pacjenta, z racji na wykorzystywany materiał, jakim jest czysty tytan. To materiał całkowicie biozgodny (niewchodzący z ludzkim organizmem w reakcje alergiczne) i dziś niemalże nie zdarza się, aby szkodził w żaden sposób.

By jednak odpowiednio wszczepić implant, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Niezbędne jest także wykonanie badania jamy ustnej, zdjęcia panoramicznego zębów oraz tomografii komputerowej.

System Ankylos pozwala na długotrwałe zachowanie tkanek twardych i miękkich w dobrym stanie, dzięki TissueCare Concept. Wyróżnia go estetyka oraz wyjątkowa stabilność, a co się z tym wiąże, bezpieczeństwo. Rozwiązanie zastosowane w systemie Ankylos prowadzi do stabilizacji tkanek miękkich i twardych, które pozostają zdrowe. Gwarantuje także brak mikroruchów oraz zatrzymuje narastanie warstwy bakteryjnej. Ponadto implant posiada mikroszorstką szyjkę, co pozytywnie wpływa na procesy kościotwórcze.

Nasza klinika stomatologiczna proponuje także system implantologiczny Astra, niezwykle popularny, uniwersalny oraz doceniany przez stomatologów. Jego trwałość i stabilność potwierdzone są wieloletnimi badaniami, dzięki czemu implanty zębowe wyróżnia wyjątkowa przewidywalność. Implanty Astra Tech to estetyka i bezpieczeństwo. Ponadto przyspieszają gojenie się kości i są dostępne w różnych rozmiarach.

Łączniki Atlantis, z których korzystamy w Titanium Dental, zostały stworzone dla indywidualnego pacjenta. To obecnie najlepsze rozwiązanie protetyczne dopasowane do wszystkich najpopularniejszych systemów implantów zębów. Łączą one koronę protetyczną ze śrubą, dopasowując się formą do przyszłego kształtu zęba. Zapewniają odpowiednie warunki gojenia się tkanek miękkich, a przy tym są niezwykle estetyczne. Pozwalają na osiągnięcie naturalnych efektów przy pełnej funkcjonalności.

Trwałość implantu zębowego

Wytrzymałość zastosowanego implantu zębowego jest dla wielu Pacjentów zastanawiającym aspektem. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, możemy zagwarantować, że jest to bez wątpliwości najlepsze rozwiązanie przy konieczności zastąpienia naturalnego zęba. W przypadku zastosowania implantu zakończonego koroną protetyczną czas utrzymania ich w możliwie najlepszym stanie (zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym), zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich pozostaje jednak odpowiednia higiena jamy ustnej. Jeżeli Pacjent zwróci szczególną uwagę na tę kwestię, implant będzie nie tylko prezentował się w świetny sposób, lecz również okaże się niezwykle wytrzymały. Po zakończeniu każdego zabiegu, Pacjent uzyskuje zestaw rad dotyczącej zadbania o zachowanie możliwie najlepszego wyglądu nowego implantu.

Cena implantu zęba w Gdańsku

Zabieg wykorzystujący implant nie należy do tych najtańszych, jednakże jest on warty każdej złotówki. Efekt uzyskany przy jego pomocy jest niezwykle estetyczny i niemalże niemożliwy do odróżnienia dla osób postronnych. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług świadczonych przez specjalistów z Titanium Dental. Należy jednak pamiętać o tym, że dokładna wycena wszystkich działań zależy od specyfiki stanu uzębienia Pacjenta. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym gabinetem w celu uzyskania większej informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące implantologii.

Implanty zębów – cała szczęka

Pacjentów z całkowitym brakiem zębów zapewne ucieszy wiadomość, że odbudowa zębów całej szczęki jest możliwa już nawet na 4-5 implantach zębowych. Najważniejszym elementem jest odtworzenie brakujących korzeni zębowych,  żeby stworzyć możliwość zamontowania mostów stomatologicznych. Cena odbudowania całej szczęki na implantach zębów jest uzależniona od wielu czynników, więc zapraszamy na wizytę i indywidualną wycenę!

Umów się dzwoniąc pod nr tel +48 607 516 663 lub mailowo na rejestracja@titaniumdental.pl

Nasze usługi

Wszczepienie implantu – zabieg uzupełnienia braku uzębienia.


Odbudowa zęba na implancie – zabieg stosowany przy pojedynczych ubytkach w uzębieniu.


Sterowana regeneracja kości – zabieg stosowany przy ubytkach kości, które występują po utracie zęba.


Podniesienie dna zatoki szczękowej – zabieg stosowany przed leczeniem implantologicznym mający na celu odbudowę kości szczęki.

Implanty zębowe– Implantologia
4.1 (81.82%) 22 votes

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw numer
oddzwonimy!