Umów wizytę +48 607 516 663

Implanty stomatologiczne Gdańsk

Implanty zębowe są najlepszym istniejącym rozwiązaniem w przypadku utraty zębów, polecanym przez gabinety stomatologiczne. Idealnie odwzorowują naturalne uzębienie za sprawą budowy odtwarzającej korzeń zęba oraz materiałów z jakich są tworzone. Implant zęba oznacza komfort, pewność i bezpieczeństwo, które będą towarzyszyć Ci  przez całe życie.

W Titanium Dental korzystamy z implantów zębów, których jakość jest niezaprzeczalna. Stosujemy systemy implantologiczne znane na całym świecie. Pamiętaj !!!  Z nami Twój uśmiech odzyska utracone piękno.

Implantologia pozwala na podniesienie jakości życia, którą docenisz.

polecam Titanium Dental, poniewaz bardzo balam sie zrobienia implantow a okazalo sie ze tutaj stworzono mi super warunki. Lekarze i asystenka Ania bardzo profesjonalanie podeszli do mnie jako pacjentka ze strachem i odruchem wymiotnym.Atmosfera byla wspaniala , dobra uspakajajaca muzyka w tle

Barbara

Kilka tygodni temu zakładałam dwa implanty u dr Leszka. Serdecznie polecam, fachowe podejście, zabieg całkowicie bezbolesny – nie wspominając już o podawaniu znieczulenia, którego, jak wiadomo, musiało być sporo, a było całkowicie bezbolesne. Cały zabieg poszedł naprawdę sprawnie – bardzo polecam…szczególnie ściąganie szwów….nawet nie wiedziałam, kiedy..Teraz czekają na mnie dalsze prace nad moimi implantami, ale jestem całkowicie spokojna, bo wiem, że jestem w dobrych, profesjonalnych rękach :) polecam każdemu !!! Magnus

Magnus

Czym jest implant zęba?

Implant zębowy – najnowocześniejsza metoda uzupełniania braków w zębach. Wyróżniającą go cechą charakterystyczną jest brak konieczności dostosowywania kształtu sąsiadujących zębów poprzez szlifowanie. Implant można przedstawić jako specjalną śrubę o określonym kształcie, ulokowaną w wybranym miejscu kości szczęki. Następnie to właśnie na niej umieszczona  zostaje korona zęba. Dzięki niemu, możliwe staje się utrzymanie aktualnego ustawienia zębów, gdyż implant z powodzeniem zastępuje ząb zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Pacjent po jego wprowadzeniu i odpowiedniej odbudowie może znów bezproblemowo gryźć i przeżuwać pokarm

Co ważne, implanty zębów wykonywane w Titanium Dental są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Pacjenta, z racji na wykorzystywany materiał, jakim jest czysty tytan. To materiał całkowicie biozgodny (niewchodzący z ludzkim organizmem w reakcje alergiczne) i dziś niemal nie zdarza się, aby szkodził w żaden sposób.

By jednak odpowiednio wszczepić implant, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Niezbędne jest także wykonanie badania jamy ustnej, zdjęcia panoramicznego zębów oraz tomografii komputerowej.

System Ankylos, dzięki TissueCare Concept, pozwala na długotrwałe zachowanie w dobrym stanie tkanek twardych i miękkich. Wyróżnia go estetyka oraz wyjątkowa stabilność, a co się z tym wiąże – bezpieczeństwo. Rozwiązanie zastosowane w systemie Ankylos prowadzi do stabilizacji tkanek miękkich i twardych, które pozostają zdrowe. Gwarantuje także brak mikroruchów oraz zatrzymuje narastanie warstwy bakteryjnej. Ponadto implant posiada mikro szorstką szyjkę, co pozytywnie wpływa na procesy kościotwórcze.

Nasza klinika stomatologiczna proponuje także system implantologiczny Astra – niezwykle popularny, uniwersalny oraz doceniany przez stomatologów. Jego trwałość i stabilność potwierdzone są wieloletnimi badaniami, dzięki czemu implanty zębowe wyróżnia wyjątkowa przewidywalność, bezpieczeństwo oraz estetyka wykonania. Implanty Astra Tech przyspieszają gojenie się kości. Rozmiar dostosowywany jest do potrzeb Pacjenta.

Łączniki Atlantis, z których korzystamy w Titanium Dental, zostały stworzone dla indywidualnego pacjenta. To obecnie najlepsze rozwiązanie protetyczne dopasowane do wszystkich najpopularniejszych systemów implantów zębów. Łączą one koronę protetyczną ze śrubą, dopasowując formę do przyszłego kształtu zęba. Zapewniają odpowiednie warunki gojenia tkanek miękkich, a przy tym są niezwykle estetyczne. Pozwalają na osiągnięcie naturalnych efektów przy pełnej funkcjonalności.

Implantologia pozwala na podniesienie jakości życia, którą docenisz.

Trwałość implantu zębowego

Wytrzymałość zastosowanego implantu zębowego jest dla wielu Pacjentów zastanawiającym aspektem. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, możemy zagwarantować, że jest to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie przy konieczności zastąpienia naturalnego zęba. W przypadku zastosowania implantu zakończonego koroną protetyczną czas utrzymania ich w możliwie najlepszym stanie (zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym), zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich pozostaje jednak odpowiednia higiena jamy ustnej. Jeżeli Pacjent zwróci szczególną uwagę na tę kwestię, implant będzie nie tylko świetnie się prezentował, ale okaże się również  niezwykle wytrzymały. Po zakończeniu każdego zabiegu, Pacjent uzyskuje zestaw porad dotyczących dbania o zachowanie możliwie najlepszego wyglądu nowego implantu.

Cena implantu zęba w Gdańsku

Zabieg wykorzystujący implant nie należy do tych najtańszych, jednakże jest on wart każdej złotówki. Efekt uzyskany przy jego pomocy jest niezwykle estetyczny i niemalże niemożliwy do odróżnienia dla osób postronnych.  Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług świadczonych przez specjalistów z Titanium Dental. Należy jednak pamiętać o tym, że dokładna wycena wszystkich działań zależy od specyfiki stanu uzębienia Pacjenta. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym gabinetem w celu uzyskania informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące implantologii.

Implanty Gdańsk – cała szczęka

Pacjentów z całkowitym brakiem zębów zapewne ucieszy wiadomość, że odbudowa zębów całej szczęki jest możliwa już nawet na 4-5 implantach zębowych. Najważniejszym etapem metamorfozy jest odtworzenie brakujących korzeni zębowych tak, aby stworzyć możliwość zamontowania mostów stomatologicznych. Cena odbudowania całej szczęki na implantach zębów jest uzależniona od wielu czynników. Zapraszamy na wizytę i indywidualną wycenę!

Nasze usługi

 • Wszczepienie implantu

  zabieg uzupełnienia braku uzębienia.

 • Odbudowa zęba na implancie

  zabieg stosowany przy pojedynczych ubytkach w uzębieniu.

 • Sterowana regeneracja kości

  zabieg stosowany przy ubytkach kości, które występują po utracie zęba.

 • Podniesienie dna zatoki szczękowej

  zabieg stosowany przed leczeniem implantologicznym mający na celu odbudowę kości szczęki.

Umów wizytę