Implanty - Implantologia Gdańsk - implantolog - Titanium Dental
Rejestracja wizyty

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Implanty – Implantologia

Cennik

Wszczepienie implantu

od 2500zł

Odbudowa zęba na implancie

od 2600zł

Sterowana regeneracja kości

od 1000zł

Podniesienie dna zatoki szczękowej

od 1500zł

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Implanty są najlepszym istniejącym rozwiązaniem w przypadku utraty zębów, polecanym przez gabinety stomatologiczne. Idealnie naśladują naturalne uzębienie za sprawą budowy odtwarzającej korzeń zęba oraz materiałów z jakich są tworzone. Implant zęba oznacza komfort, pewność i bezpieczeństwo, które będą Ci towarzyszyć przez całe życie.

W Titanium Dental korzystamy z implantów zębów, których jakość jest niezaprzeczalna. Stosujemy systemy implantologiczne Ankylos, Astra, indywidualne łączniki Atlantis oraz system Simplant. Z nami Twój uśmiech odzyska utracone piękno.

Implantologia pozwala na podniesienie jakości życia, którą docenisz.

By wszczepić implant konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Niezbędne jest także wykonanie badania jamy ustnej, zdjęcia panoramicznego zębów oraz tomografii komputerowej. 

System Ankylos pozwala na długotrwałe zachowanie tkanek twardych i miękkich w dobrym stanie, dzięki TissueCare Concept. Wyróżnia go estetyka oraz wyjątkowa stabilność, a co się z tym wiąże, bezpieczeństwo. Rozwiązanie zastosowane w systemie Ankylos prowadzi do stabilizacji tkanek miękkich i twardych, które pozostają zdrowe. Gwarantuje także brak mikroruchów oraz zatrzymuje narastanie warstwy bakteryjnej. Ponadto implant posiada mikroszorstką szyjkę, co pozytywnie wpływa na procesy kościotwórcze.

Nasza klinika stomatologiczna proponuje także system implantologiczny Astra, niezwykle popularny, uniwersalny oraz doceniany przez stomatologów. Jego trwałość i stabilność potwierdzone są wieloletnimi badaniami, dzięki czemu implanty zębowe wyróżnia wyjątkowa przewidywalność. Implanty Astra Tech to estetyka i bezpieczeństwo. Ponadto przyspieszają gojenie się kości i są dostępne w różnych rozmiarach.

Łączniki Atlantis, z których korzystamy w Titanium Dental, zostały stworzone dla indywidualnego pacjenta. To obecnie najlepsze rozwiązanie protetyczne dopasowane do wszystkich najpopularniejszych systemów implantów zębów. Łączą one koronę protetyczną ze śrubą, dopasowując się formą do przyszłego kształtu zęba. Zapewniają odpowiednie warunki gojenia się tkanek miękkich, a przy tym są niezwykle estetyczne. Pozwalają na osiągnięcie naturalnych efektów przy pełnej funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły leczenia oraz ceny implantów. 

Umów się dzwoniąc pod nr tel +48 607 516 663 lub majlowo na rejestracja@titaniumdental.pl

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

Umów wizytę