Poznajmy się

Witamy Cię w klinice Titanium Dental, gdzie grupa profesjonalistów spełnia marzenia o pięknym uśmiechu. Wyobrażasz sobie efekt po metamorfozie? Opowiedz nam o nim, a my dołożymy starań, by Twoje oczekiwania stały się rzeczywistością! Nasze wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości produktami to gwarancja sukcesu.

Marcin Korn

lekarz dentysta

Lekarz-Dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od czasu ukończenia studiów regularnie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i konferencjach, aktualizując swoja wiedzę o najnowsze doniesienia Polskich i Europejskich ekspertów. Szczególny nacisk kładzie na szkolenia praktyczne, aby posiąść pełną wiedzę zabiegową.W swojej pracy kieruje się dużą dokładnością i precyzją zabiegową oraz indywidualnym podejściem do Pacjenta. Duży nacisk kładzie na komfort Pacjenta w trakcie zabiegu. Na codzień zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym i implantologiczno-protetycznym. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu, gdyż w swojej pracy kieruje się zasada „Jeśli chcesz coś zrobić dobrze najpierw musisz to zobaczyć.”.

Zobacz certyfikaty

Konrad Szczerbiński

lekarz dentysta

Lekarz dentysta, Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny.

W czasie studiów mocno związany z Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii. Przez 3 lata członek zarządu Gdańskiego oddziału, pełniąc m.in funkcję prezesa. Pozwoliło mu to wziąć udział w kilkunastu konferencjach oraz wielu warsztatach i szkoleniach. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje jako lekarz dentysta, a dziedziną do której przykłada największą uwagę jest chirurgia stomatologiczna oraz ortodoncja nakładkowa. W Titanium na codzień zajmuje się stomatologią zachowawczą w powiększeniu i endodoncją mikroskopową.

Poza stomatologią jego pasją są sporty siłowe-trenuje trójbój biorąc aktywny udział w turniejach na szczeblu ogólnopolskim.

Zobacz certyfikaty

Anna Berdys

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły na kierunkach higienistka stomatologiczna oraz asystentka.

Szczególnie pasjonuje się profesjonalną higienizacją pacjenta przy wykorzystaniu najnowszych technik pracy. Zwraca ogromną uwagę na dokładność, dlatego praca w powiększeniu jest dla niej nieodzownym elementem. Poszerza swoją wiedzę poprzez liczne kursy oraz szkolenia.

Ponad to posiada wieloletnie doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach implantologicznych, chirurgicznych oraz protetycznych. W zespole od momentu powstania kliniki Titanium Dental.

Zobacz certyfikaty

Katarzyna Leper

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie higieny oraz pracy z lekarzem.

Ponad to absolwentka studiów I stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne na specjalności promocja zdrowego stylu życia. Zdobyta tam wiedza oraz holistyczne spojrzenie na problemy zdrowotne są wykorzystywane w codziennej pracy z pacjentem.

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących higieny jamy ustnej i profilaktyki stomatologicznej oraz problemów periodontologiczncych.

Zobacz certyfikaty

Wanda Bielniak

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy zabiegach z zakresu chirurgii, implantologii oraz protetyki stomatologicznej.

Daria Stanisławska

rejestratorka medyczna

Z Titanium Dental związana od początku istnienia, na codzień zajmuje się rejestracją i obsługą pacjenta.

Dorota Zaorska

rejestratorka medyczna

Z Titanium Dental związana od początku istnienia, na codzień zajmuje się rejestracją i obsługą pacjenta.

Marzena Różycka-Moczadło

manager

Wielką przygodę z Titanium Dental rozpoczęła z momentem otwarcia kliniki. W swojej codziennej pracy skupia się na potrzebach pacjentów i zespołu. Zajmuje się również zarządzaniem i organizacją pracy całej kliniki.

Naszym głównym celem jest komfort pacjenta i jego pełne zadowolenie, dlatego stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia!