Poznajmy się

Witamy Cię w klinice Titanium Dental, gdzie grupa profesjonalistów spełnia marzenia o pięknym uśmiechu. Wyobrażasz sobie efekt po metamorfozie? Opowiedz nam o nim, a my dołożymy starań, by Twoje oczekiwania stały się rzeczywistością! Nasze wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości produktami to gwarancja sukcesu.

Marcin Korn

lekarz dentysta

Lekarz-Dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od czasu ukończenia studiów regularnie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i konferencjach, aktualizując swoja wiedzę o najnowsze doniesienia Polskich i Europejskich ekspertów. Szczególny nacisk kładzie na szkolenia praktyczne, aby posiąść pełną wiedzę zabiegową.W swojej pracy kieruje się dużą dokładnością i precyzją zabiegową oraz indywidualnym podejściem do Pacjenta. Duży nacisk kładzie na komfort Pacjenta w trakcie zabiegu. Na codzień zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym i implantologiczno-protetycznym. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu, gdyż w swojej pracy kieruje się zasada „Jeśli chcesz coś zrobić dobrze najpierw musisz to zobaczyć.”.

Zobacz certyfikaty

Konrad Szczerbiński

lekarz dentysta

Lekarz dentysta, Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny.

W czasie studiów mocno związany z Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii. Przez 3 lata członek zarządu Gdańskiego oddziału, pełniąc m.in funkcję prezesa. Pozwoliło mu to wziąć udział w kilkunastu konferencjach oraz wielu warsztatach i szkoleniach. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje jako lekarz dentysta, a dziedziną do której przykłada największą uwagę jest chirurgia stomatologiczna oraz ortodoncja nakładkowa. W Titanium na codzień zajmuje się stomatologią zachowawczą w powiększeniu i endodoncją mikroskopową.

Poza stomatologią jego pasją są sporty siłowe-trenuje trójbój biorąc aktywny udział w turniejach na szczeblu ogólnopolskim.

Zobacz certyfikaty

Katarzyna Leper

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie higieny oraz pracy z lekarzem.

Ponad to absolwentka studiów I stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne na specjalności promocja zdrowego stylu życia. Zdobyta tam wiedza oraz holistyczne spojrzenie na problemy zdrowotne są wykorzystywane w codziennej pracy z pacjentem.

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących higieny jamy ustnej i profilaktyki stomatologicznej oraz problemów periodontologiczncych.

Zobacz certyfikaty

Wanda Bielniak

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy zabiegach z zakresu chirurgii, implantologii oraz protetyki stomatologicznej.

Daria Stanisławska

rejestratorka medyczna

Z Titanium Dental związana od początku istnienia, na codzień zajmuje się rejestracją i obsługą pacjenta.

Dorota Zaorska

rejestratorka medyczna

Z Titanium Dental związana od początku istnienia, na codzień zajmuje się rejestracją i obsługą pacjenta.

Marzena Różycka-Moczadło

manager

Wielką przygodę z Titanium Dental rozpoczęła z momentem otwarcia kliniki. W swojej codziennej pracy skupia się na potrzebach pacjentów i zespołu. Zajmuje się również zarządzaniem i organizacją pracy całej kliniki.

Naszym głównym celem jest komfort pacjenta i jego pełne zadowolenie, dlatego stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia!