Dental Trip - Titanium Dental

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Dental Trip

Pacjenci zagraniczni

Pacjenci zagraniczni

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we współpracy z Pacjentami mieszkającymi za granicami Polski zapraszamy do podjęcia leczenia w naszej klinice.

Dzięki ogromnej ilości leczeń przeprowadzonych w ciągu ostatnich lat, licznych obserwacji i doświadczeń, które podczas tego czasu zebraliśmy opracowaliśmy idealny program współpracy z Pacjentami zagranicznymi.

Plan leczenia i harmonogram

Po przeprowadzeniu dokładnego badania lekarz prowadzący układa plan leczenia. Następnie ustala harmonogram wizyt wraz z jego szczegółową wyceną. Jesteśmy dzięki temu dokładnie oszacować ilość wizyt, ich czas jak i koszt.

Plan leczenia i harmonogram
Organizujemy booking oraz transport!

Organizujemy booking oraz transport!

Po zaakceptowaniu można za bookować loty i zorganizować przyjazd.
Wychodząc Państwu naprzeciw pomagamy w zorganizowaniu noclegu w trójmieście.

Po otrzymaniu informacji kiedy Państwo lądujecie zapewnimy odbiór z lotniska.

Szanowni Klienci Kliniki Titanium Dental, Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i szanując Państwa prawo do informacji o sposobie przetwarzania danych, informujemy że Klinika Titanium Dental wdrożyła przepisy RODO. Jednocześnie przesyłamy w załączeniu przystępną informację dotyczą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw, jakie Państwu przysługują w związku z tym przetwarzaniem. Informacja dostępna jest również na stronie https://titaniumdental.pl w zakładce Ochrona danych osobowych. Czytaj więcej

Umów wizytę