Masz do nas bliżej niż Ci się wydaje.
Odległość nie ma znaczenia.

Jeśli jesteś gotowy na piękny i zdrowy uśmiech, odległość nie jest barierą. Przygotujemy dla Ciebie plan leczenia, zorganizujemy rezerwację noclegu oraz pobyt w klinice. Zapewnimy Ci również wygodny i bezpieczny transport z lotniska. W czasie pobytu będziesz pod opieką zespołu stomatologów, którzy krok po kroku zrealizują Twoją metamorfozę i zamienią Twoje oczekiwania w rzeczywistość. A w wolnym czasie zachęcamy Cię do zwiedzania serca Trójmiasta.

Gdańsk zachwyci Cię nie tylko starą architekturą i bliskością morza, ale również nowoczesnym budownictwem, kawiarenkami, restauracjami i parkami pełnymi zieleni.

Jak to działa?

Przygotowujemy plan realizacji leczenia stomatologicznego. Organizujemy booking noclegu oraz pobyt w klinice. Po wylądowaniu zapewniamy transport z lotniska. W czasie pobytu gwarantujemy opiekę zespołu stomatologów. Zabiegi planujemy w taki sposób, by pacjent mógł bez problemu zwiedzić miasto.

 • 1

  Plan leczenia i harmonogram

  Po przeprowadzeniu dokładnego badania lekarz prowadzący układa plan leczenia. Następnie ustala harmonogram wizyt wraz z jego szczegółową wyceną. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dokładnie oszacować ilość wizyt, ich czas i koszt.
 • 2

  Organizujemy booking oraz transport

  Po zaakceptowaniu planu leczenia można zarezerwować loty i zorganizować przyjazd. Pomagamy w zorganizowaniu noclegu w Trójmieście. Po otrzymaniu informacji o dokładnym terminie przylotu, zapewnimy odbiór z lotniska.
 • 3

  Realizacja planu leczenia

  Wykonanie zabiegów stomatologicznych według harmonogramu wcześniej zaplanowanych wizyt.

Połącz metamorfozę
z przyjemnościami
i zobacz Gdańsk –
jedno z najpiękniejszych miast Europy

Piękna starówka, wąskie uliczki, kawiarenki, deptak przy Motławie, bliskość plaży i morza- to tylko kilka atrakcji, dla których warto przyjechać do Gdańska. Panuje tu niesamowity klimat nadmorskiej miejscowości, a historia przeplata się z nowoczesnością. Znajdziesz tu wytchnienie i wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu.