Wybielanie zębów Gdańsk - Titanium Dental

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Wybielanie zębów

Umów się dzwoniąc pod nr tel +48 607 516 663 lub majlowo na rejestracja@titaniumdental.pl

Wybielanie zębów w Titanium Dental Gdańsk – śnieżnobiały uśmiech dla każdego!

Chyba każdy z nas marzy o nieskazitelnie białym uśmiechu, który onieśmiela innych i daje nam niesamowitą pewność siebie. Spełnienie tego marzenia jest obecnie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W naszym gabinecie stomatolodzy dobierają odpowiednią dla każdego pacjenta metodę wybielania zębów, która pozwala mu w szybkim czasie w znaczący sposób poprawić estetykę uśmiechu poprzez zamaskowanie przebarwień i nadanie zębom pięknej, naturalnej bieli. Przeprowadzamy dwa rodzaje zabiegów wybielających:

Wybielanie zębów nakładkowe – domowa metoda na upragnioną biel

Jest to metoda wybielania zębów, której powodzenie w dużej mierze zależy od zaangażowania i samodyscypliny pacjenta. Trud jednak się opłaca, ponieważ zęby wybielane w ten sposób stają się jaśniejsze nawet o 6 odcieni, a efekty procedury widoczne są nawet przez kilka lat, pod warunkiem zachowania odpowiedniej profilaktyki. Wybielanie zębów za pomocą nakładek możliwe jest dzięki starannie opracowanym przez laboratorium dentystyczne nakładkom z preparatem wybielającym. Pacjent powinien nosić je przez określony czas w trakcie doby – kilka godzin w trakcie dnia lub na noc. Domowa terapia domowa trwa około 2 tygodnie.

Wybielanie zębów gabinetowe –  biel marzeń w trakcie jednej wizyty

Innym wypróbowanym sposobem na uzyskanie upragnionej bieli uśmiechu jest wybielanie w gabinecie stomatologicznym a jej efekty są błyskawiczne. Dzięki temu stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie znajdują czasu na terapię nakładkową.

W trakcie zabiegu dyplomowana higienistka pokrywa zęby żelem wybielającym, a następnie aktywuje jego działanie wybielające specjalną lampą emitującą światło o odpowiedniej długości fali. Procedura zostaje kilkakrotnie powtórzona w trakcie jednej wizyty w gabinecie dentystycznym.  Zabieg jest bezbolesny i trwa około 45 minut. Zapewnia rozjaśnienie szkliwa średnio o 5 do 8 odcieni. Niezwykle istotny jest fakt, że przed rozpoczęciem zabiegu zęby pacjenta muszą być całkowicie wyleczone, a kamień nazębny usunięty w trakcie zabiegów higienizacyjnych.

Maksymalny efekt wybielający dostrzeżony może być po upływie dwóch tygodni od zabiegu. Przez następujące po zabiegu 7 dni pacjent powinien stosować białą dietę.

Umów się dzwoniąc pod nr tel +48 607 516 663 lub majlowo na rejestracja@titaniumdental.pl

Szanowni Klienci Kliniki Titanium Dental, Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i szanując Państwa prawo do informacji o sposobie przetwarzania danych, informujemy że Klinika Titanium Dental wdrożyła przepisy RODO. Jednocześnie przesyłamy w załączeniu przystępną informację dotyczą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw, jakie Państwu przysługują w związku z tym przetwarzaniem. Informacja dostępna jest również na stronie https://titaniumdental.pl w zakładce Ochrona danych osobowych. Czytaj więcej

Umów wizytę