Umów wizytę +48 607 516 663

Titanium Hollywood Smile licówki ceramiczne &  Bonding – licówki kompozytowe 10 lub 20 zębów już od 8 tysięcy złotych !!!  

Odzyskaj piękny uśmiech w zaledwie 5 dni! Skorzystaj z naszej usługi Titanium Hollywood Smile i ciesz się nową, lepszą jakością życia.

Usługa zaprojektowana z myślą o wszystkich Pacjentach, którzy chcą poprawić wygląd swojego uśmiechu. Nie zastąpi ona jednak leczenia ortodontycznego (w przypadku wady zgryzu) czy leczenia w oparciu o przebudowę zwarcia. Jest to praca w zgryzie nawykowym Pacjenta.

Nowe życie w kilku krokach na 10 licówkach ceramicznych za jedyne 15.000 zł lub na 20 licówkach za 30.000 zł w 5 dni!!! :

 • 1
  Konsultacja stacjonarna lub online w oparciu o podstawowe zdjęcie rtg panoramiczne Pacjenta- omówienie stanu korzeni i dziąseł , kwalifikacja Pacjenta przez lekarza do wykonania procedury, omówienie i zaplanowanie wizyt.
 • 2
  Wizyta w Titanium w celu preparacji zębów i ich skan – omówienie z Pacjentem wymarzonego uśmiechu jak kształt i odcień w oparciu o indywidualny cyfrowy projekt nowego uśmiechu.
 • 3
  Po akceptacji Pacjenta projektu Pacjent może korzystać z piękna Gdańska przez kolejne dni lub wrócić do swojego domu wiedząc, że technik w tym czasie wykonuje dla niego nowy uśmiech.

 • 4
  Po 5 dniach roboczych w kilka godzin Pacjent otrzymuje swój wymarzony nowy uśmiech.

Nowy uśmiech w kilku krokach na 10 licówkach kompozytowych tzw. Bonding za jedyne 8.000 zł lub na 20 licówkach za 16.000 zł w 5 dni!!! :

 • 1
  Konsultacja stacjonarna lub online w oparciu o podstawowe zdjęcie rtg panoramiczne Pacjenta- omówienie stanu korzeni i dziąseł , kwalifikacja pacjenta przez lekarza do wykonania procedury, omówienie i zaplanowanie wizyt.
 • 2
  Scan zębów w Titanium Dental pod mock-up, który jest indywidualnym projektem nowych zębów stworzonym dla Pacjenta przez technika na miejscu w wersji cyfrowej w oparciu o Jego wytyczne.
 • 3
  Omówienie z Pacjentem projektu nowego uśmiechu w wersji cyfrowej – akceptacja Pacjenta.

 • 4
  Po 3 dniach roboczych – prezentacja z Pacjentam projektu i wykonanie nowych licówek górnych przy pomocy najnowocześniejszej techniki Flow Injection na najlepszych materiałach kompozytowych.
 • 5
  Po 4 dniach roboczych – wykonanie nowych licówek dolnych przy pomocy najnowocześniejszej techniki Flow Injection na najlepszych materiałach kompozytowych.

Warunki gwarancji , zaleceń  przed i po zabiegowych wraz z  umową  zostaną przesłane do pacjenta , który jest zdecydowany na daną usługę, zatem zadzwoń lub napisz do Nas a my pomożemy Ci krok po kroku wdrożyć plan na nowy uśmiech.

Piękny uśmiech to sposób na lepsze samopoczucie, a zdrowie Twoich zębów to zdrowie całego organizmu. Zapisz się na wizytę, która zaledwie w ciągu 5 dni może odmienić Twój komfort.