Umów wizytę +48 607 516 663

Korony Cerec

Korona zębowa już na jednej wizycie to komfortowe leczenie w zasięgu Twojej ręki. Przyjdź na wizytę i już po godzinie zyskaj nowy uśmiech skrojony specjalnie dla Ciebie.

W czasie jednej tylko wizyty wykorzystujemy najnowocześniejszy system CEREC, który składa się ze: skanera wewnątrzustnego Primescan – ma on za zadanie w kilka minut zeskanować wszystkie Twoje zęby, dzięki temu pozbywamy się tradycyjnych nieprzyjemnych wycisków za pomocą masy, frezarki Primemill – tu możliwe jest projektowanie i tworzenie podstawy nowego uzupełnienia proetycznego oraz z pieca Speed Fire, dzięki któremu korona będzie pokryta porcelaną idealnie dopasowaną do Ciebie i koloru Twoich zębów.

Nowoczesna cyfrowa stomatologia to tworzenie przy fotelu dentystycznym trwałych i jeszcze bardziej szczelnych uzupełnień protetycznych bez dodatkowych wizyt.

Umów się już teraz na wizytę, podczas której na stałe uzupełnimy ubytki zębowe, a Twój uśmiech będzie pełny i zdrowy już w ciągu jednej godziny.

Na czym to polega?

  • Konsultacja i przygotowanie zębów – preparacja zębów do zabiegu stworzenia indywidualnej korony.
  • Skan żuchwy i szczęki w 3d Primescan – dawne niekomfortowe wyciski w masie, zastąpiły nowoczesne cyfrowe wyciski, na podstawie których można wykonać dalsze prace.
  • Projektowanie i obróbka uzyskanego obrazu w systemie CEREC – przygotowanie indywidualnego projektu dopasowanego do potrzeb pacjenta.
  • Eksportowanie projektu do frezarki Primemill – urządzenie natychmiastowo wycina koronę protetyczną w odpowiednim kolorze i kształcie idealnie pasującą do uzębienia każdego pacjenta a przygotowanie całej korony trwa zaledwie godzinę.
  • Charakteryzacja korony i utrwalenie efektu końcowego w piecu Speed Fire – indywidualne domalowanie korony odwzorowujące wszystkie detale innych zębów a następnie w wysokiej temperaturze efekt zostaje na stałe utrwalony.
  • Uzupełnienie na stałe ubytku nową i piękną koroną – teraz możesz dalej cieszyć się z życia i korzystać z dóbr jakie Nam daje.