Stomatologia zachowawcza Gdańsk - plombowanie zęba - Titanium Dental

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Stomatologia zachowawcza

Cennik

Odbudowa ubytku za pomocą materiałów estetycznych (cena bez względu na wielkość ubytku)

250 zł

Rekonstrukcje estetyczne w odcinku przednim, rozległe rekonstrukcje w odcinku bocznym

350 zł

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Stomatologia zachowawcza leczy skutki próchnicy zębów z wykorzystaniem uzupełnień, zwanych także plombami. W klinice dentystycznej Titanium Dental podkreślamy, że należy leczyć już niewielkie ubytki, które mogą przerodzić się w poważne uszkodzenia, wymagające często skomplikowanego leczenia kanałowego, a nawet ekstrakcji. Do wypełnień ubytków próchniczych wykorzystujemy tylko materiały doskonałej jakości. Pozwala nam to osiągnąć kształt i kolor zębów, który będzie jak najbardziej zbliżony do warunków naturalnych. Wiemy, że stomatologia zachowawcza ma również wymiar estetyczny.

Pacjenci w naszej klinice stomatologicznej nie muszą obawiać się bólu. Dzięki nowoczesnym znieczuleniom udowadniamy, że plombowanie zęba nie musi powodować dyskomfortu.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak pracujemy i poznaj nasz cennik usług stomatologicznych.

Umów się dzwoniąc pod nr tel +48 607 516 663 lub majlowo na rejestracja@titaniumdental.pl

Szanowni Klienci Kliniki Titanium Dental, Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i szanując Państwa prawo do informacji o sposobie przetwarzania danych, informujemy że Klinika Titanium Dental wdrożyła przepisy RODO. Jednocześnie przesyłamy w załączeniu przystępną informację dotyczą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw, jakie Państwu przysługują w związku z tym przetwarzaniem. Informacja dostępna jest również na stronie https://titaniumdental.pl w zakładce Ochrona danych osobowych. Czytaj więcej

Umów wizytę