Umów wizytę +48 607 516 663

Maciej Bonna

lekarz dentysta

Współwłaściciel i współzałożyciel kliniki Titatnium Dental.

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medyczny oraz członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej – PASE

W codziennej praktyce specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach chirurgicznych oraz kompleksowych rozwiązaniach protetycznych.

Jako uczestnik kursów chirurgicznych w Polsce i Europie ukończył między innymi specjalistyczne szkolenia praktyczne z zakresu implantologii oraz regeneracji tkanek miękkich i twardych prowadzone przez światowej renomy lekarzy takich jak: Marius Steigmann, Giovanni Zucchelli, Frank Zastrov, Roberto Rotundo i in. a w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w koncepcjach leczenia metodą All on 4.

Aby zapewnić swoim pacjentom najwyższy poziom leczenia protetycznego ukończył wielostopniową Szkołę Okluzji Bioestetycznej OBI oraz Akademię Okluzji wg Koisa, a także brał udział w wielu szkoleniach klinicznych oraz tych związanych z materiałoznawstwem.

Jest lekarzem, który wykonał tysiące prac protetycznych oraz setki zabiegów implantologicznych. Na codzień korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań takich jak skaner wewnątrzustny, tomografia komputerowa, CEREC – korony protetyczne w jeden dzień, DSD – cyfrowe projektowanie uśmiechu, All on 4 – uśmiech w jeden dzień.

Umów wizytę