Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Zespół Titanium Dental

Zespół Titanium Dental
4.1 (81.43%) 14 votes

właściciele

Maciej Bonna

lekarz dentystaznany-lekarz

Maciej Bonna


Jestem współwłaścicielem i współzałożycielem marki Titatnium Dental. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłem i stale udoskonalam uczestnicząc w renomowanych kursach, kongresach i sympozjach prowadzonych przez najlepszych klinicystów i mentorów w Polsce i Europie. Zajmuję się chirurgią, implantologią i protetyką wykorzystując do tego najnowocześniejsze metody i sprzęt dostępny w naszej klinice. Szczególny nacisk kładę na walory estetyczne i funkcjonalne swoich prac, aby moi pacjenci mogli przez długie lata cieszyć się pięknym uśmiechem.
Ogromną uwagę przywiązuje do budowania perfekcyjnego zespołu, który zaopiekuje się Państwem w naszej klinice i sprawi, że z przyjemnością będziecie chcieli do nas wracać.
Zapraszam i do zobaczenia.

Zobacz moje certyfikaty.

Leszek Stróżyk

lekarz dentystaznany-lekarz

Leszek Stróżyk


Jestem współwłaścicielem i współzałożycielem kliniki Titanium Dental. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Od początku jestem związany z implantologią i protetyką. Kładę nacisk na holistyczne podejście do pacjenta. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem w renomowanych ośrodkach implantologicznych m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Austrii. Nieustannie rozwijam się i dzielę doświadczeniami na licznych kongresach i sympozjach. Praca w powiększeniu przy pomocy mikroskopu oraz wykorzystanie najnowszych technologii takich jak tomograf lub cyfrowe projektowanie uśmiechu jest w mojej pracy standardem. W myśl zasady „jeśli się nie rozwijasz, to się cofasz” zapewniam moim Pacjentom najnowocześniejsze i najlepsze metody leczenia dostępne na świecie. Każde leczenie jest skrupulatnie zaplanowanym procesem, tak aby jak najlepiej pomóc moim Pacjentom. Będzie mi niezmiernie miło Cię poznać i zostać Twoim lekarzem prowadzącym.

Zobacz moje certyfikaty.

Alicja Rodziewicz

Lekarz dentysta

Alicja Rodziewicz


Marcin Korn

Lekarz dentysta

Marcin Korn


Anna Berdys

Higienistka

Anna Berdys


Marzena Różycka

Manager

Marzena Różycka

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw numer
oddzwonimy!