Zespół Titanium Dental - Titanium Dental

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Zespół Titanium Dental

właściciele

Maciej Bonna

lekarz dentystaznany-lekarz

Maciej Bonna


Jestem współwłaścicielem i współzałożycielem marki Titatnium Dental. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłem i stale udoskonalam uczestnicząc w renomowanych kursach, kongresach i sympozjach prowadzonych przez najlepszych klinicystów i mentorów w Polsce i Europie. Zajmuję się chirurgią, implantologią i protetyką wykorzystując do tego najnowocześniejsze metody i sprzęt dostępny w naszej klinice. Szczególny nacisk kładę na walory estetyczne i funkcjonalne swoich prac, aby moi pacjenci mogli przez długie lata cieszyć się pięknym uśmiechem.
Ogromną uwagę przywiązuje do budowania perfekcyjnego zespołu, który zaopiekuje się Państwem w naszej klinice i sprawi, że z przyjemnością będziecie chcieli do nas wracać.
Zapraszam i do zobaczenia.

Zobacz moje certyfikaty.

Leszek Stróżyk

lekarz dentystaznany-lekarz

Leszek Stróżyk


Jestem współwłaścicielem i współzałożycielem kliniki Titanium Dental. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Od początku jestem związany z implantologią i protetyką. Kładę nacisk na holistyczne podejście do pacjenta. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem w renomowanych ośrodkach implantologicznych m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Austrii. Nieustannie rozwijam się i dzielę doświadczeniami na licznych kongresach i sympozjach. Praca w powiększeniu przy pomocy mikroskopu oraz wykorzystanie najnowszych technologii takich jak tomograf lub cyfrowe projektowanie uśmiechu jest w mojej pracy standardem. W myśl zasady „jeśli się nie rozwijasz, to się cofasz” zapewniam moim Pacjentom najnowocześniejsze i najlepsze metody leczenia dostępne na świecie. Każde leczenie jest skrupulatnie zaplanowanym procesem, tak aby jak najlepiej pomóc moim Pacjentom. Będzie mi niezmiernie miło Cię poznać i zostać Twoim lekarzem prowadzącym.

Zobacz moje certyfikaty.

Alicja Rodziewicz

Lekarz dentysta

Alicja Rodziewicz


Aleksandra Aleksandrowicz

Lekarz dentysta

Aleksandra Aleksandrowicz


Marzena Różycka

Manager

Marzena Różycka

Szanowni Klienci Kliniki Titanium Dental, Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i szanując Państwa prawo do informacji o sposobie przetwarzania danych, informujemy że Klinika Titanium Dental wdrożyła przepisy RODO. Jednocześnie przesyłamy w załączeniu przystępną informację dotyczą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw, jakie Państwu przysługują w związku z tym przetwarzaniem. Informacja dostępna jest również na stronie https://titaniumdental.pl w zakładce Ochrona danych osobowych. Czytaj więcej

Umów wizytę