Umów wizytę +48 607 516 663

REGULAMIN PROMOCJI KWIETNIOWEJ 2021 – „DIAGNOSTYKA GRATIS”

1. Promocja obejmuje mikro-pakiet diagnostyczny tj. zdjęcie RTG pantomograficzne wraz z podstawowym badaniem jamy ustnej pacjenta w oparciu o wykonane zdj RTG . Koszt takiego pakietu wynosi 120 zł za zdjęcie RTG oraz 150 zł za badanie czyli 270 zł

2. Usługa zostanie wykonana w klinice Titanium Dental przy ul Drzewieckiego 9/1 w Gdańsku przez wykwalifikowany personel tj. Lekarz dentysta wraz z asystą stomatologiczną

3. Czas trwania promocji tylko do 30.04.2021 – włączając w to wszystkich pacjentów, którzy dokonają rezerwacji terminu w kwietniu na kolejny miesiąc kalendarzowy.

4. Promocja dotyczy pacjentów, którzy po raz pierwszy umówią  się na wizytę w Titanium Dental oraz wszystkich, którzy są Naszymi pacjentami, ale nie korzystali z usług przez ostatnie dwa lata.

5. Promocja obejmuje pacjentów Titanium Dental, którzy skorzystali z usług kliniki po otrzymaniu diagnozy przeprowadzonej w ramach akcji promocyjnej.

6. W przypadku nie podjęcia lub nie kontynuowania leczenia w Titanium Dental, osoba wobec której wykonano usługę diagnostyczną, określoną w niniejszym Regulaminie promocji, zobowiązana będzie do zapłaty ceny za zrealizowaną usługę wg obowiązującego w Titanium Dental cennika usług, w przypadku woli odebrania wyników przeprowadzonej diagnozy lub wykonanych zdjęć rtg.

Umów wizytę