Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Powiększanie i modelowanie ust

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach lub chcących skorygować ich wielkość, wygląd, kształt czy proporcje. Powiększanie ust w naszej klinice w Gdańsku pozwala na uwypuklenie warg, podkreślenie ich czerwieni wargowej, a także korektę ewentualnych asymetrii. Dużą korzyść z zabiegu odniosą również osoby, które oczekują jedynie ich odświeżenia, nawodnienia i rewitalizacji. Z czasem jędrność skóry zmniejsza się, dlatego warto wybrać zabieg poprawiający ich wygląd. Zabieg bardzo korzystnie wpływa na likwidację zmarszczek wokół ust oraz przeciwdziała opadaniu kącików ust. Efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Jeśli interesuje Cię powiększanie ust – Gdańsk jest miastem, w którym udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat zabiegu. 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dlatego podanie go jest bezpieczne. Doskonale wiąże wodę, zapewniając skórze nawilżenie. Niestety z czasem ubywa go, dlatego warto sięgnąć po specjalne zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu. Samo powiększanie ust nie jest szczególnie bolesne i trwa około 30 minut. Po zabiegu można niemal od razu powrócić do normalnego funkcjonowania. Należy jednak uwzględnić możliwość pojawienia się niewielkiej opuchlizny, krwiaków, czy delikatnego zasinienia, które mijają po kilku dniach. Powinno unikać się także sauny i solarium.

Zabieg powiększania ust wykonuje doświadczony specjalista, który udzieli Ci niezbędnych informacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasze usługi

Modelowanie i powiększanie ust – kuracja z użyciem kwasu hialuronowego związana z utrzymaniem prawidłowego nawilżenia ust.


Powiększanie i modelowanie ust
4.6 (92%) 5 votes

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw numer
oddzwonimy!