Osocze bogatopłytkowe Gdańsk - Titanium Dental

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Osocze bogatopłytkowe

Cennik

Osocze bogatopłytkowe – 1 próbówka

900zł

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Iniekcje osocza bogatopłytkowego PRP, znane jako mezoterapia osoczem i wampirzy lifting, są metodą pozwalającą odzyskać witalność skóry dzięki regeneracji i biostymulacji komórek macierzystych do zwiększonej produkcji kolagenu. Zbieg ten wykorzystuje osocze uzyskane z krwi własnej pacjenta – w plazmie krwi obecne są substancje stymulujące wzrost tkanek.Związki te pobudzają komórki macierzyste organizmu do podziału i przekształcenia się w komórki produkujące włókna kolagenowe i elastynę.
Terapia osoczem bogatopłytkowym daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry. Jest to terapia całkowicie naturalna!

Efekty:

  • przywrócenie młodości i witalności
  • poprawa gęstości i napięcia skóry
  • odżywienie i regeneracja
  • przywrócenie gładkości i koloru
  • spektakularne gojenie blizn i oparzeń

Szanowni Klienci Kliniki Titanium Dental, Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i szanując Państwa prawo do informacji o sposobie przetwarzania danych, informujemy że Klinika Titanium Dental wdrożyła przepisy RODO. Jednocześnie przesyłamy w załączeniu przystępną informację dotyczą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw, jakie Państwu przysługują w związku z tym przetwarzaniem. Informacja dostępna jest również na stronie https://titaniumdental.pl w zakładce Ochrona danych osobowych. Czytaj więcej

Umów wizytę