Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Kwas hialuronowy

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Zachowaj piękno dzięki eliksirowi młodości!

Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany “eliksirem młodości”. Dzięki swoim właściwościom odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie skóry. Niestety wraz z wiekiem ubywa go w organizmie, dlatego tak ważne dla utrzymania jędrnej i estetycznie wyglądającej skóry jest  uzupełnianie jego braków.

Kwas hialuronowy jest składnikiem niezliczonych kosmetyków odmładzających. Wykorzystuje się go również w gabinetach medycyny estetycznej, w trakcie zabiegów polegających na wstrzykiwaniu w głąb naskórka preparatów bogatych w ten związek. Z naukowego punktu widzenia kwas hialuronowy to organiczny związek chemiczny, wielocukier, występujący we wszystkich żywych organizmach. Posiada zatem taką samą budowę co my sami – jest biozgodny i bezpieczny dla organizmu.

W medycynie estetycznej kwas hialuronowy znajduję wiele zastosowań, które pomagają uzyskać upragniony wygląd. Wykorzystuje się go do wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy, ujędrniania i rewitalizacji skóry, wygładzania zmarszczek na szyi i dekolcie, zabiegu korekty kształtu nosa czy modelowania i powiększania ust.

Jak działa kwas hialuronowy?

Fantastyczne efekty jego stosowania możliwe są dzięki zdolności do wiązania wody w organizmie. Każdego dnia blisko 1/3 kwasu hialuronowego obecnego w organizmie ulega rozpadowi, a na jego miejscu pojawiają się nowe cząsteczki kwasu. Z wiekiem jednak naturalna jego ilość w organizmie nieubłaganie się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego, dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków, tabletek czy kremów. Dzięki tym rozwiązaniom każdy może spowolnić naturalny proces starzenia się skóry – na odpowiednio nawilżonej skórze wygładzają się zmarszczki i bruzdy, przez co utrzymuje się świeży, zdrowy wygląd.

Kwas hialuronowy – nie tylko medycyna estetyczna!

Kwas hialuronowy z powodzeniem stosowany jest też w innych dziedzinach medycyny. Wykorzystuje się go między innymi w celu leczeniu wielu chorób nowotworowych, chorób wątroby i oczu, czy też w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów.

Nasze usługi

Kwas hialuronowy – zabieg odpowiadający za właściwe nawilżenie skóry, stosowany praktycznie w każdej części ciała.


Kwas hialuronowy
4.7 (93.33%) 6 votes

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw numer
oddzwonimy!