Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Jakość Titanium

Ocena
Komfort

Komfort

Tapicerka Memory Foam – dzięki unikalnej budowie materiał ten dostosowuje się do Państwa ciała zapewniając maksymalny komfort. Jednocześnie eliminuje bóle pleców czy karku, często spotykane wsród „normalnych” foteli dentystycznych. Bardzo pomocne zwłaszcza przy dłuższych zabiegach stomatologicznych takich jak leczenie kanałowe czy leczenie implantologiczne

Perfekcja

Zdecydowaną większość naszych zabiegów wykonujemy pod kontrolą mikroskopu. Dysponujemy sprzętem światowej klasy marki Carl Zeiss. Mikroskop i  lupy pozwalają nam wykonywać naszą pracę z maksymalną dbałością o szczegóły co pozwala uniknąć błędów na każdym etapie leczenia.

Perfekcja
Technologia

Technologia

Artykulatory, łuki twarzowe i system Koissa – nie tylko leczymy zęby, ale również sprawiamy, że zaprojektowane przez nas prace protetyczne będą zgodne ze stawami i mięśniami twarzowymi pacjenta. Gwarantuje to długoletnie efekty leczenia bez komplikacji mięśniowo-stawowych.

Tomografia

Posiadamy, w oczekiwaniu na Państwa potrzeby, jeden z najbardziej precyzyjnych na rynku aparatów tomograficznych. Maksymalnie uproszczona procedura i najnowsze innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają na tworzenie i przeglądanie badań 3D. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaprojektować i przeanalizować każdy zabieg, każdą sytuację kliniczną. Leczenie dzięki temu staje się przewidywalne i bezpieczne a gojenie bardzo komfortowe.

Najwyższa na rynku jakość badań została połączona z wszechstronnością produktu. Nasz tomograf jest urządzeniem niezbędnym nie tylko w procesie leczenia implantologicznego ale również ortodontycznego i kanałowego. Wyjątkowo proste, ale w pełni funkcjonalne oprogramowanie pozwala szybko i precyzyjnie postawić diagnozę i opracować plan leczenia.

Tomografia
Implanty

Implanty

Niewielkie tytanowe implanty stanowią wysoce zaawansowane technicznie sztuczne korzenie zębowe, które stają się elementem szczęki. Są tak pewne jakby były częścią Ciebie i zapewniają stabilną podstawę dla pojedynczych koron zębowych, większych mostów czy protez zębowych.
Zęby osadzone na implantach są praktycznie identyczne z zębami własnymi oraz dają całkowicie naturalne odczucie. Znika problem ruszającej się protezy. Nie ma potrzeby uszkadzania zębów sąsiednich w celu wykonania mostu. Implanty umożliwiają bezpieczne rozwiązania w każdym wieku i w każdej sytuacji. Trwałe, wytrzymałe na siły zgryzowe i tak indywidualne jak Ty.
Poczuj bezpieczeństwo oraz jakość życia z implantami. Miej doskonały uśmiech i znów ciesz się dobrym jedzeniem.

Gwarancja

Aby zadbać o najwyższą jakość usług udzielamy na nasze leczenie gwarancji. W zależności od rodzaju leczenia może być ona nawet dożywotnia. Warunkiem ważności gwarancji jest zrealizowanie pełnego planu leczenia oraz stawienie się na BEZPŁATNE przeglądy minimum co 6 miesięcy. O zbliżającym się obowiązkowym przeglądzie przypomni telefonicznie lub mejlowo nasza rejestratorka aby nie musieli się Państwo stresować przeoczeniem terminu.

O szczegółach gwarancji na Twoje leczenie poinformuje Cię Twój lekarz prowadzący w trakcie omawiania Indywidualnego Planu Leczenia.

Gwarancja

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw numer
oddzwonimy!