Zdjęcie panoramiczne zębów - Titanium Dental
Rejestracja wizyty

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Zdjęcie panoramiczne zębów – Diagnostyka i Rentgenodiagnostyka OPG, TK, RVG

Cennik

Szczegółowe badanie wraz z dokumentacją fotograficzną i pisemną o stanie zdrowia jamy ustnej

100 zł

Badanie kontrolne po 6 miesiącach od zakończenia leczenia

brak

Projektowanie kompleksowego leczenia protetycznego, implanto-protetycznego oraz estetycznego

indywidualnie w klinice

Zdjęcie panoramiczne małe, wewnątrzustne

30 zł

Zdjęcie panoramiczne

70 zł

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń +48 607 516 663 lub wypełnij poniższy formularz:

Zdjęcie panoramiczne zębówDiagnostyka oraz rentgenodiagnostyka to klucz do podjęcia skutecznego leczenia stomatologicznego. Przywiązujemy do nich dużą wagę, zawsze podkreślając ich znaczenie, także w kontakcie z pacjentami. Postawienie trafnej diagnozy umożliwia nam nowoczesny sprzęt i umiejętności. Planujemy leczenie na pewnej podstawie.

Pantomografia

Pantomografia (OPG) to jedno z najpopularniejszych badań kontrolnych. Obrazuje zęby, korzenie, dziąsła, żuchwę, a także stawy skroniowo-żuchwowe i zatoki szczękowe. Zdjęcie panoramiczne zębów ukazuje niewidoczne podczas zwykłego badania zmiany oraz poprawność wykonanego wcześniej leczenia kanałowego czy usuwania ósemek. Umożliwia wykrycie zębów nadliczbowych czy zawiązków niewyrżniętych zębów, a także wstępną ocenę poziomu kości i wielkość próchnicy.

 

By uzyskać zdjęcie panoramiczne zębów, przeprowadza się badanie w pozycji stojącej. Jest ono szybkie, bezbolesne i komfortowe.

Radiowizjografia 

RVG, czyli radiowizjografia to zdjęcie rentgenowskie wewnątrzustne, które zapisywane jest w postaci cyfrowej. Zdjęcie panoramiczne RVG jest również dokładniejsze od zdjęcia na kliszy, trwa zaledwie kilka sekund, a obraz można dokładnie analizować na ekranie komputera pod dowolnym kątem.
Wyróżnia je minimalna dawka promieniowania w porównaniu do standardowego badania, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczne.

Zdjęcie panoramiczne zębów

Umów się dzwoniąc pod nr tel +48 607 516 663 lub majlowo na rejestracja@titaniumdental.pl

Polityka prywatności, RODO – Czytaj więcej

Umów wizytę