Baza wiedzy - Titanium Dental

Godziny otwarcia:

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - niedz: nieczynne

Baza wiedzy

Jak często przeglądasz Internet w poszukiwaniu rozwiązań swoich problemów z zębami? Specjalnie dla Ciebie tworzymy blog, który odpowiada na najczęściej zadawane pytania w Internecie, dotyczące chorób zębów. Zobacz obszerną bazę wiedzy o stomatologii tworzoną przez dentystów z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie!

Zapraszamy Cię na nasz blog dentystyczny, gdzie doświadczeni stomatolodzy z naszej Kliniki regularnie publikują najciekawsze opisy przypadków oraz przydatne porady i informacje. W prostej i przystępnej formie dowiesz się, jak prawidłowo dbać o zdrowie jamy ustnej. To baza wiedzy, do której warto często sięgać!


Leczenie kanałowe – najczęściej zadawane pytania


Mosty


Korony


Destrukcyjna luka


10 zaleceń po ekstrakcji zęba


Implanty – najczęściej zadawane pytania


Wybielanie – najczęściej zadawane pytania


Kamień na zębach

Szanowni Klienci Kliniki Titanium Dental, Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i szanując Państwa prawo do informacji o sposobie przetwarzania danych, informujemy że Klinika Titanium Dental wdrożyła przepisy RODO. Jednocześnie przesyłamy w załączeniu przystępną informację dotyczą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw, jakie Państwu przysługują w związku z tym przetwarzaniem. Informacja dostępna jest również na stronie https://titaniumdental.pl w zakładce Ochrona danych osobowych. Czytaj więcej

Umów wizytę