Indywidualny Plan Leczenia

Wizyta diagnostyczna

1. Wizyta diagnostyczna

Wizyta na której lekarz bada pacjenta i ocenia stan zdrowia jamy ustnej i zębów. Na tej wizycie lekarz wykonuje także zdjęcie OPG, zdjęcia fotograficzne i wyciski zębów, które będą potrzebne w trakcie całego procesu leczenia

2. Przygotowanie planu leczenia z kosztorysem

Po wnikliwej ocenie stanu uzębienia lekarz przygotuje plan leczenia zawierający zabiegi wraz z ich wyceną. Jeśli jest to możliwe, plan taki można przygotować na pierwszym spotkaniu.

Przygotowanie planu leczenia z kosztorysem
Umawianie na zabiegi

3. Umawianie na zabiegi

Po zaakceptowaniu przez pacjenta przedstawionego planu leczenia wraz z związanymi z nim kosztami rejestracja umawia pacjenta na planowane zabiegi. W zależności od ilości zabiegów, ilości prac protetycznych, okresu gojenia, pacjent jest umawiany na odpowiednią ilość zabiegów w określonym czasie.

4. Podsumowanie leczenia

Po zakończonym leczeniu lekarz przedstawia i omawia efekt końcowy

Podsumowanie leczenia
Opieka po zakończonym leczeniu

5. Opieka po zakończonym leczeniu

Aby zagwarantować Państwu wieloletni efekt leczenia w naszej klinice nasz personel otoczy Państwa opieką. Rejestratorki zadbają o to, aby nie zapomnieli Państwo o co półrocznych wizytach kontrolnych, na których to lekarz sprawdzi jakość i funkcjonalność przeprowadzonego leczenia. Lekarz również zbada nieleczone zęby pod kątem obecności bakterii próchnicy. Nasze higienistki zadbają o prawidłową higienę zębów i dziąseł jak również będą służyły pomocą przy dokładnym instruowaniu metod szczotkowania i nitkowania zębów

Gabinet dentystyczny

Titanium Dental to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w Gdańsku na Zaspie. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz zabiegów dentystycznych wykonywanych przez doświadczony personel. Na jego czele stoi dwóch wyspecjalizowanych lekarzy – Maciej Bonna oraz Leszek Stróżyk. Ich specjalnościami są chirurgia szczękowa, protetyka oraz implanty.

TITANIUM sp. z o. o. sp. komandytowa
ul. Drzewieckiego 9/1
80-464 Gdańsk, PL
rejestracja@titaniumdental.pl
tel: +48 607 516 663

Titanium Dental